23 lis 2009

de morbo evolvendo

Stwierdzono, że intensywny całodniowy płacz może doprowadzić do duszności, zawrotów głowy i ucisku w okolicy mostka. Prowadzi też do wyczerpania, które może zwalić lakrymanta z nóg. Zmęczenie może przynieść pewną ulgę i poprawę stanu nazajutrz. Ale może też mieć dodatkowe skutki w postaci zwiększonego łaknienia. Zaobserwowano też osłabienie podobne do tego, jakie towarzyszy hipoglikemii, co jest ciekawe, gdyż łzy są słone i powinny powodować spadek poziomu soli, a nie cukru.
Ponadto poprawa stanu nie wydaje się stała. Organizm, który - jak się zdaje - nieco już wypoczął, przejawia skłonność do poddania się nowym paroksyzmom. A poznajemy to po ogólnym napięciu mięśni. Najsilniejsze jest ono w okolicy szczękowej. Mamy też mrowienie skóry i fale gorąca. Jakiś czas temu zidentyfikowano te symptomy jako związane z lękiem. Dlatego należy się spodziewać kolejnych sequeli tego nudnego serialu. CDN...

1 komentarz:

  1. Uporczywy płacz powoduje też zapuchnięte oczy, czerwony i zapuchnięty nos i wzrost zmarszczek. Stanowczo odradzam uporczywe płakanie...ze względu na nos;) Aby uniknąć serialu, należy wykonać:
    a) sporą dawkę modlitewną podczas Adoracji
    b) przebywanie pośród życzliwych osób
    c) dobrze też iść na komedię do kina lub teatru.

    W razie problemów z wykonaniem powyższych, proszę o kontakt. katerinka

    OdpowiedzUsuń